Datac spol. s r. o.

 

Webhosting

Vaše vytvořené stránky umístíme na naše internetové servery připojené k vysokorychlostnímu internetu. Webovým serverem je apache2 postavený na operačním systému linux. PHP skripty jsou volitelné mezi verzemi 5.2, 5.4 nebo 5.6, včetně suPHP a php5-frm. Databázové prostřední MySQL ve verzích 5.1 nebo 5.5. Základní datový prostor 1 GB s možností rozšíření. Noční záloha dat zdarma.

Email

K emailové komunikaci zřídíme neomezený počet mailových schránek na vašich vlastních doménách nebo subdoménách. Příchozí pošta prochází vícestupňovou kontrolou antispamových filtrů s možností individuální konfigurace SPF, DKIM i DMARC. Odchozí pošta je označena DMARC a SPF záznamem a DKIM klíčem. K dispozici je univerzální webmail.

Domény

Zprostředkujeme registraci vašich domén, CZ, EU i zahraničních. Součástí služby je i vedení nameserverů včetně reverzní zóny. Možnost vlastní editace záznamů. Na objednávku zabezpečíme vaše domény pomocí technologie DNSSEC (Domain Name System Security). Veškerý provoz je vedený v režimu tzv. dual-stack, tedy v prostředí IPv4/IPv6.

 

TOPlist